O mnie

doradca-zyciowy-coach-pomoc-sila-poczucie wlasnej-wartosci-samoocena-pasja-zycia-sukces-pokonywanie-uzdrawianie-relacji-problemy-dorosle-dziecko-rodzicNajlepszym nauczycielem życia jest ono samo.

Poprzez nasze wzloty i upadki uczymy się jak postępować, jednak nasze wzorce na których wychowaliśmy się nie zawsze pozwalają nam się uczyć.

Moje życie było jednym wielkim zmaganiem się z przeciwnościami, a muszę dodać, że wiele tych przeciwności zbudowałam sobie sama, właśnie dlatego, że moje wzorce z młodości były po prostu złe.

Zawsze zastanawiałam się dlaczego innym się udaje, a mnie nie, dlaczego inni mają łatwiej, dlaczego inni spotykają na swojej drodze dobrych przyjaznych ludzi, a ja nie.

Zajęło mi to wiele lat, ale nie przestawałam szukać, dopóki nie znalazłam recepty na moje problemy.

Jest to długa i bardzo mozolna praca wymagająca samodyscypliny i przede wszystkim miłości do siebie – bo to jest najważniejsze.

Dzisiaj to inni ludzie, którzy mają takie same problemy jak ja kiedyś proszą mnie o radę albo o wskazanie możliwości na poprawę swojego życia (poczytaj, w jakich sytuacjach zwracają sie do mnie osoby na rozmowę).

Wiem tylko jedno:

zawsze zmianę trzeba zacząć od siebie, bo tylko siebie jesteśmy w stanie zmienić. Wtedy sytuacja wokół nas zmieni się diametralnie,  nawet nie będziemy wiedzieli kiedy.

Zmiana swoich nawyków, przyzwyczajeń jest długa i wymaga codziennej pracy nad sobą,  ale naprawdę przynosi ogromne efekty i możemy poczuć się naprawdę szczęśliwi w swoim życiu.

Małgosia